keyboard_arrow_leftPowrót do ofert pracy

Content Developer

Pearson IOKI to pełen pasji i zaangażowania zespół zajmujący się tworzeniem platform e-learningowych oraz materiałów do nauki języka angielskiego o ogólnoświatowym zasięgu. Mieścimy się w Nobel Tower w Poznaniu.

Jeśli chcesz wraz z nami kształtować przyszłość globalnej edukacji, zapraszamy serdecznie!

Aktualnie poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Jako Content Developer będziesz mieć szansę tworzenia i redagowania materiałów do nauki języka angielskiego dostępnych dla użytkowników we wszystkich krajach świata. Będziesz współpracować z autorami i redaktorami, by dbać o najwyższą jakość naszych treści. Jako część naszego zespołu, będziesz mieć możliwość pracy z najnowszymi technologiami w świecie edukacji!

Wymagania:

  • Dyplom uczelni wyższej w dziedzinie językoznawstwa, języków obcych lub podobnej, lub certyfikat w dziedzinie nauczania języka angielskiego jako języka obcego (Dyplom lub Certyfikat TEFL lub TESOL)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży edukacyjnej, nauczaniu języka angielskiego lub językoznawstwie
  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów do nauki języka
  • Umiejętność efektywnej pracy w rozbudowanej organizacji międzynarodowej
  • Pragmatyczne podejście i zorientowanie na cele
  • Mile widziane doświadczenie w wykorzystaniu systemów zarządzania treścią, systemów zarządzania nauczaniem i narzędzi edytorskich

Czego możesz się u nas spodziewać?

  • Dostępu do platformy MyBenefit (a w niej możliwość wyboru karty MultiSport, zakupu biletów do kina, teatru, wycieczek etc.)
  • Prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia NNW dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Nielimitowanego dostępu do bogatych źródeł wiedzy (m.in.: lynda.com, Safari Books Online, biblioteczki firmowej)
  • Elastycznego czasu pracy
  • Płatnego urlopu na rzecz wolontariatu
  • Możliwości skorzystania z opcji na akcje Pearson
  • Pracy w międzynarodowym zespole w przestronnym, nowoczesnym biurze
  • Szerokich możliwości rozwoju zawodowego
  • Zespołowych wyjść integracyjnych
  • Owoców, soków, musli i innych smakołyków dostępnych w naszych kuchniach

Jak aplikować?

CV prosimy przesyłać do dnia 30.09.2018 przez link.  Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji można o nas znaleźć również na LinkedIn, Facebooku i G+.

Akceptuję