keyboard_arrow_leftPowrót do ofert pracy

Java Developer

Pearson w Poznaniu to około 160-osobowy, pełen pasji i zaangażowania zespół zajmujący się tworzeniem platform e-learningowych o ogólnoświatowym zasięgu. Mieścimy się̨ w Centrum Zaawansowanych Technologii – Nobel Tower.

Jeśli chcesz wraz z nami kształtować przyszłość globalnej edukacji, to zapraszamy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Java Developer do nowego, innowacyjnego globalnego projektu edukacyjnego. Będziesz współtworzył narzędzie wykorzystywane przez ludzi na całym świecie, a kto wie – może Twoje dzieci lub ktoś z Twoich bliskich będzie z tego korzystać w niedalekiej przyszłości, ucząc się języka angielskiego.

Opis stanowiska:

  • rozwijanie nowej platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka Java 8
  • narzędzia do automatyzacji Gradle
  • znajomość serwera aplikacji Jetty
  • znajomość baz NoSQL (szczególnie MongoDB)
  • znajomość relacyjnych baz danych (szczególnie MySQL)
  • umiejętność budowy i implementacji REST API
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • umiejętność budowania aplikacji w oparciu o mikroserwisy i Consul
  • znajomość systemu kontroli wersji (preferowany GIT)
  • Python/Groovy/Kotlin
  • Spring boot
  • Hibernate
  • doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM

Zależy nam na ludziach, którzy lubią i chcą się rozwijać oraz poznawać nowe technologie. Jeśli lubisz wyzwania i jest dla Ciebie frajdą szukanie rozwiązań problemów projektowych – zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Oferujemy szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych, stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport) oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Mieszkasz poza Poznaniem? Nic nie szkodzi, oferujemy wsparcie przy relokacji.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.ioki@pearson.com z dopiskiem w tytule JD. Zachęcamy do dołączenia linku do Twojego konta na stackoverflow / github / bitbucket. Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Akceptuję