keyboard_arrow_leftPowrót do ofert pracy

Product Owner

Kształcąc ponad 100 milionów ludzi na całym świecie i posiadając biura w ponad 30 krajach, Pearson jest światowym liderem w dziedzinie wydawnictw edukacyjnych, zapewniając wysokiej jakości szkolenia oraz produkty drukowane i  cyfrowe by pomóc uczniom w każdym wieku uczyć się we własnym tempie, na swój własny sposób.

Jeśli chcesz wraz z nami kształtować przyszłość globalnej edukacji, to zapraszamy. Mieścimy się̨ w Poznaniu w Centrum Zaawansowanych Technologii – Nobel Tower.

Aktualnie poszukujemy kandydatów  na stanowisko: Product Owner.

Poszukujemy osoby, która będzie twórcą oraz właścicielem przypisanego portfolio produktów Pearson Egnlish & Schools. Jej głównym zadaniem będzie zapewnienie, że spełnione są potrzeby użytkowników, zmiany są wdrażane przy zachowaniu pragmatycznego podejścia oraz zachowana jest spójna wizja dalszego rozwoju produktu.

Zakres zadań:

  • współpraca w międzynarodowych projektach

  • planowanie, odbieranie oraz wdrażanie rozwiązań w produktach przy zapewnieniu jakości, harmonogramu oraz spełnieniu oczekiwań interesariuszy

  • komunikacja: umiejętne artykułowanie technicznych oraz funkcjonalnych zadań dla współpracowników i partnerów przy zapewnieniu technicznego zrozumienia

  • współpraca: efektywna oraz elastyczna współpraca z członkami zespołu projektowego oraz z interesariuszami produktu

  • zarządzanie zmianą: pragmatyczne podejście w przypadku nieokreślonych wymagań

  • zrozumienie cyfrowego rynku edukacyjnego, produktów dostępnych oraz współpracy nad tworzeniem konkurencyjnych produktów oraz serwisów dla rynku English & Schools

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy ze zintegrowanymi systemami informatycznymi

  • doświadczenia w kształtowaniu wizji produktu i zarządzaniu wymaganiami produktu

  • doświadczenia w określaniu zakresu funkcjonalności, wymagań użytkownika oraz kryteriów akceptacji

  • doświadczenia w zarządzaniu zmianami w produkcie

  • zrozumienia architektury zorientowanej na usługi

  • zdolności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • dobrej znajomości metodologii Agile, najlepiej SCRUM lub Scaled Agile Framework oraz narzędzi wspierających

  • dobrej znajomość metodologii zarządzania programami, portfolio i projektami

  • doświadczenia w pracy ze zdalnymi zespołami

Czego możesz się u nas spodziewać?

  • nielimitowanego dostępu do rich source of knowledge (dostępy do m.in.: lynda.com, biblioteczki firmowej)
  • pracy  w międzynarodowym zespole w przestronnym, nowoczesnym biurze
  • udziału w konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach
  • dostępu do platformy My Benefit (a w niej możliwość wyboru: karty MultiSport, zakupu biletów do kina, teatru, wycieczek etc.)
  • prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia NNW dla Ciebie i Twojej rodziny
  • doskonalenia języka angielskiego w codziennej pracy i zapewnianym przez nas kursie
  • elastycznego czasu pracy
  • płatnego urlopu na rzecz wolontariatu
  • możliwości skorzystania z opcji na akcje Pearson
  • owoców, soków, musli i innych smakołyków dostępnych w naszych kuchniach
  • oddechu w wolnej chwili przy piłkarzykach i xbox-ie

Jak aplikować?

CV prosimy przesyłać przez link.  Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji można o nas znaleźć również na LinkedInFacebooku i G+.

Akceptuję