keyboard_arrow_leftPowrót do ofert pracy

Software Quality Engineer

Pearson w Poznaniu to około 140-osobowy zespół, który z pasją i zaangażowaniem zajmuje się tworzeniem platform e-learningowych o ogólnoświatowym zasięgu. Nasza siedziba mieści się w Centrum Zaawansowanych Technologii – Nobel Tower.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Software Quality Engineer [B2B kontrakt] dla narzędzia administracyjnego, które wspiera Pulse Learning Platform poprzez zarządzanie użytkownikami, szkołami, klasami i innymi zasobami. Korzystamy z wielu interfejsów API i współpracujemy z innymi zespołami, aby zapewnić jak najlepszą jakość.

Opis stanowiska:

  • planowanie, projektowanie oraz wykonywanie automatycznych testów funkcjonalnych
  • projektowanie i wdrażanie testów automatycznych w Postman
  • raportowanie wyników przeprowadzonych testów
  • kontrola jakości wytwarzanego oprogramowania
  • ścisła współpraca z członkami zespołów Scrum`owych oraz innymi działami

Wymagane:

  • znajomość eksploracyjnych technik testowania oprogramowania
  • znajomość narzędzi do automatycznego testowania i doświadczenie w tej dziedzinie (preferowane Protactor, Cucumber)
  • znajomość technik tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • wiedza z zakresu kontroli jakości oprogramowania
  • znajomość GIT
  • znajomość JavaScript albo TypeScript
  • doświadczenie w narzędziach: Bitbucket, Jira, Postman, HP ALM
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • certyfikat ISTQB/ISEB

Czego możesz się u nas spodziewać?

  • owoców, soków, musli i innych smakołyków dostępnych w naszych kuchniach
  • oddechu w wolnej chwili przy piłkarzykach i Xbox-ie
  • doskonalenia języka angielskiego w codziennej pracy i zapewnianym przez nas kursie
  • nielimitowanego dostępu do rich source of knowledge (dostępy do m.in.: lynda.com, Safari)
  • elastycznych godzin pracy
  • pracy  w międzynarodowym zespole w przestronnym, nowoczesnym biurze
  • udziału w polskich i zagranicznych konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach

Jak aplikować?

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.ioki@pearson.com, w tytule prosimy dopisać „Quality Engineer”. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o naszej firmie znaleźć można także na LinkedIn i Facebooku.

CV musi zawierać poniższy tekst zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Oświadczam, że zostałem poinformowany o zasadach przetwarzania danych osobowych.

Akceptuję