keyboard_arrow_leftPowrót do ofert pracy

Support Specialist z językiem angielskim

Pearson w Poznaniu to około 140-osobowy, pełen pasji i zaangażowania, zespół zajmujący się tworzeniem platform e-learningowych o ogólnoświatowym zasięgu. Mieścimy się̨ w Centrum Zaawansowanych Technologii – Nobel Tower. Jeśli chcesz wraz z nami kształtować przyszłość globalnej edukacji, to zapraszamy.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Oczekujemy:

  • płynnej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości MS Office
  • doświadczenia w obsłudze klienta lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • gotowości i motywacji do rozwoju kompetencji
  • umiejętności analitycznych

Obowiązki:

  • współpraca w międzynarodowych projektach
  • testowanie rozwiązań i zmian produktowych
  • bieżąca obsługa zgłoszeń od klientów i użytkowników produktów cyfrowych
  • monitorowanie i koordynacja rozwiązywania zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi standardami
  • współpraca przy tworzeniu, rozwoju i utrzymywaniu narzędzi do obsługi oraz procesów
  • podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych

Czego możesz się u nas spodziewać?

  • dostępu do rich source of knowledge (dostępy do m.in.: lynda.com, biblioteczki firmowej)
  • pracy  w międzynarodowym zespole w przestronnym, nowoczesnym biurze
  • dostępu do platformy My Benefit (a w niej możliwość wyboru: karty MultiSport, zakupu biletów do kina, teatru, wycieczek etc.)
  • prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia NNW dla Ciebie i Twojej rodziny
  • doskonalenia języka angielskiego w codziennej pracy i zapewnianym przez nas kursie
  • płatnego urlopu na rzecz wolontariatu
  • możliwości skorzystania z opcji na akcje Pearson
  • owoców, soków, musli i innych smakołyków dostępnych w naszych kuchniach
  • oddechu w wolnej chwili przy piłkarzykach i xbox-ie

Jak aplikować?

CV prosimy przesyłać przez link.  Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji można o nas znaleźć również na LinkedInFacebooku i G+.

Akceptuję