keyboard_arrow_leftPowrót do ofert pracy

Junior Support Specialist z językiem angielskim

Pearson w Poznaniu to około 160-osobowy, pełen pasji i zaangażowania, zespół zajmujący się tworzeniem platform e-learningowych o ogólnoświatowym zasięgu. Mieścimy się̨ w Centrum Zaawansowanych Technologii – Nobel Tower. Jeśli chcesz wraz z nami kształtować przyszłość globalnej edukacji, to zapraszamy.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Oczekujemy:

  • płynnej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office,
  • doświadczenia w obsłudze klienta lub chęci rozwoju w tym obszarze,
  • dyspozycyjności,
  • łatwości w przygotowywaniu raportów i analiz,
  • gotowości i motywacji do rozwoju kompetencji,
  • umiejętności pracy na wysokościach (12 piętro budynku)  ;-).

Obowiązki:

  • współpraca w międzynarodowych projektach,
  • testowanie rozwiązań i zmian produktowych,
  • bieżąca obsługa zgłoszeń od klientów i użytkowników produktów cyfrowych,
  • monitorowanie i koordynacja rozwiązywania zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • współpraca przy tworzeniu, rozwoju i utrzymywaniu narzędzi do obsługi oraz procesów.

Oferta:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opcje na akcje, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z platformy MyBenefit/ karta Multisport Benefit Systems),
  • nielimitowany dostęp do platform rozwojowych typu lynda.com, SafariBooksOnline etc.,
  • owoce, soki, muesli i inne smakołyki dostępne w naszych kuchniach,
  • płatny urlop na rzecz wolontariatu.

Jak aplikować?

CV prosimy przesyłać przez link.  Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji można o nas znaleźć również na LinkedInFacebooku i G+.

Akceptuję