Nobel Tower

Aktualnie mieścimy się w Poznaniu w Nobel Tower, w centrum miasta. Zajmujemy trzy piętra: 7, 12 i 13, podziwiając znad biurek piękną panoramę Poznania. To kreatywna przestrzeń, gdzie każdy znajdzie swoje ulubione miejsce i nigdy nie zabraknie ścian do rysowania.

Integracja

Letni piknik i wigilia firmowa to stałe punkty programu. Nie stronimy też od zespołowych wyjść na miasto i cyklicznie spotykamy się po godzinach by grać w planszówki. Dzień kawy, Dzień Łamigłówki, Dzień Sprzątania Biurka… Nie przepuścimy żadnej okazji, by rozświetlić biurowe życie.

Międzynarodowa współpraca

Każdego dnia kontaktujemy się z naszymi współpracownikami z Wielkiej Brytanii, Indii, Stanów Zjednoczonych i szeregu innych krajów, odwiedzamy ich i gościmy w naszym biurze.

Nasze wystąpienia

Pracując z nami możesz organizować szkolenia wewnętrzne, a pod naszą marką występować na zewnętrznych konferencjach lub prowadzić zajęcia dla studentów. Mamy w szeregach już kilkunastu prelegentów.

Imprezy branżowe

Bywamy gośćmi, bywamy gospodarzami. Co roku jesteśmy obecni na kilkunastu wydarzeniach i już nie możemy doczekać się kolejnych.

Firmowa biblioteka

Jak zawsze głodni wiedzy, mamy dostęp do ponad 200 tytułów z branży IT i nie tylko.

Chillout Room

Na odprężenie czekają tu na nas XBox i piłkarzyki. Uwielbiamy turnieje!

Zdrowe akcje w kuchniach

Nasze Smakołyki rozpieszczają nas owocami, miodem, świeżo wyciskanymi sokami i innymi łakociami. A codziennie w kuchni znajdujemy ziołowe herbaty i musli.

Rowerownia

Mamy w swoich szeregach wielu cyklistów. Całą drużyną ścigamy się na takich trasach jak Skoda Bike Challange. Gdy pracujemy, rowery czekają na nas w bezpiecznym, suchym miejscu.

Akcje charytatywne

Zawsze w połączeniu z dobrą zabawą.

Płatny urlop na rzecz wolontariatu

Do 3 dni w roku – doceniamy inicjatywę!

KIVA

Wspieramy mikropożyczki dla potrzebujących z 83 krajów świata. Pearson finansuje, my wybieramy kogo.

KUDOSy

Czasem jest za co podziękować swoim znajomym z pracy. My dołączamy do naszych podziękowań batonik, napój lub bilecik na kanapkę, wspierając jednocześnie kulturę feedbacku.